СТРУКТУРА МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ

ВІДДІЛИ:

ФОРТЕПІАНО

завідувач: кандидат мистецтвознавства, доцент Медведнікова Тетяна Олександрівна

 

СТРУННІ ІНСТРУМЕНТИ

з класами скрипки, альта, віолончелі, контрабасу

завідувач: Гіль Тетяна Василівна

 

ДУХОВІ ТА УДАРНІ ІНСТРУМЕНТИ

з класами флейти, гобоя, кларнета, фагота, труби, валторни, тромбона, туби, саксофона та ударних інструментів

завідувач: заслужена артистка України Зернаєва Ольга Сергіївна

Потапов Ярослав Олександрович

 

НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ

з класами баяна, акордеону, бандури, домри, балалайки, гітари, цимбалів

завідувач: Лисогор Ірина Петрівна

 

АКАДЕМІЧНИЙ СПІВ

завідувач: Хмилюк Тарас Васильович

 

ЕСТРАДА ТА ЕСТРАДНИЙ СПІВ

завідувач: Іщенко Ольга Євгенівна

 

МУЗИЧНО-ТЕОРЕТИЧНІ ДИСЦИПЛІНИ

завідувач: Лагдишук Олена Анатоліївна

 

Фортепіанний відділ

Перспективні учні: Комісарова Ганна (викладач Житна Ю.В.), Лісняк Павло (викладач Горнікова О.М.), Шевченко Вероніка та Найдьон Кароліна (викладач Тарасенко А.В.), Філіпова Дар’я (викладач Парсаданова А.А.), Маторіна Марія (викладач Адлуцький Г.В.), Нестерцова-Собакарь Ліза (викладач Золотарьова Н.С.).

Струнний відділ

Перспективні учні відділу: Акімова Любов (викладач Гіль Т.В.), Клименко Вадим та Курінна Евеліна (викладач Кутакова О.М.), Сніжко Наталія та Шаріна Уляна (викладач Крамчанінова К.Г.), Гребьонкіна Ганна (викладач Осєнєва І.О.).

Духовий відділ

Перспективні учні: Комісаров Олександр (викладач Семеряга В.О.), Кучерін Іван (викладач Лишак А.А.), Стебловський Єгор (викладач Семеряга В.О.), Тішин Дмитро (викладач Гурін О.І.), Сазонова Катерина та Руденко Діана (викладач Зернаєва О.С.), Місікова Радміла (викладач Денисенко Ф.А.), Максімчук Євгенія ( викладач Грузін І.О.), Коляда Георгій ( викладач Семеряга В.О.), Гіда Генріх ( викладач Денисенко Ф.А.), Неведров Артем ( викладач Мартинець В.В.).

Народний відділ

Перспективні учні відділу: Беззуб Ліза (викладач Хмель Н.В.), Журавльов Олег (викладач Злуніцина Я.В.), Петрунін Віталій (викладач Радзецький Ю.В.).

Вокально-хоровий відділ

Перспективні учні відділу –Макєєва Анна та Лобаченко Дар’я (викладач Юфимчук-Заворотна Г.О.), (викладач Антощук О.В.), Сапай Віктор, Куцманд Єва та Серьга Дар`я (викладач Миколайко К.Ю.), Басай Аріна та Ткач Ксенія (викладач Миколайчук Н.В.). 

Естрадний відділ (естрада та естрадний спів)

Перспективні учні відділу – Янушкевич Дар`я та Полякова Марія (викладач Іщенко О.Є.), Міхалевич Анастасія та Нечаєва Мар`яна (викладач Писаренко Ю.В.), Кухтін Михайло (викладач Маленко Д.С.).