Музична школа

      Музична школа Дніпровської академії музики – єдина школа в Україні, що здійснює навчання за оновленою системою освіти - Новою Системою Музичної Освіти України, що було започатковано в 2017 році.  В школі працюють висококваліфіковані викладачі, що  за допомогою інноваційних європейських методів навчання розкривають творчі можливості своїх учнів та навчають кожного відчувати радість від спілкування з музикою. Програма та іспити НСМОУ розділені на 6 рівнів. Незалежно від віку, рівню музичної освіти або його відсутності, претендентам  надається можливість пройти попереднє тестування з теорії музики та фаху, під час якого оцінювання учня не проводиться, проте екзаменатор надає описову оцінку рівню підготовки та рекомендації до подальшого зарахування та навчання. Перевагою системи музичних іспитів НСМОУ є її адаптованість, оскільки вона дозволяє вибрати час здачі іспитів на відповідний рівень, без внесення жодних обмежень на вік та високі професійні вимоги.

Не існує необхідності здавати всі рівні поспіль, достатньо обрати відповідний рівень  на момент  підготовки. На відміну від навчання в будь-якій музичній школі, в якій не можливо отримати будь-яку офіційну атестацію пройденого матеріалу поетапно, не закінчивши 8-річну програму навчання, система НСМОУ надає можливість отримати сертифікат після проходження кожного рівня, незалежно від тривалості навчання.  

 

 • Професійний рівень підготовки
  Викладачі нашої школи - лауреати міжнародних конкурсів та фестивалів, що здійснюють професійну підготовку учнів та складання іспитів НСМОУ.
  Завдяки професіоналізму наших викладачів учні отримують знання європейського рівня.

 • Будь-який рівень
  Кожен учень може та має право скласти будь-який рівень на іспиті НСМОУ, незалежно від віку та строку навчання.

 • Сучасні методики
  Ми використовуємо сучасні професійні методики, що гарантують 100% результат в досягненні навчання.

 • Творча атмосфера
  Навчання проводиться в творчій атмосфері.
  Концерти, фестивалі та творчі зустрічі – невід’ємна частина цікавого навчального процесу.

 • Зручне розташування
  Ми знаходимося в самому центрі Дніпра.

Процес навчання

Урок – це творчий процес, який відбувається шляхом освоєння музичного мистецтва і є безумовним середовищем для розвитку дитячої творчості. За допомогою впровадження сучасних освітніх технологій під час уроку використовуються різноманітні форми роботи (робота над твором, читання з листа, технічні навички гри, виконання творчих завдань).

Основні методи роботи – співробітництво та співтворчість, як результат спільної творчої діяльності, що повинні бути орієнтовані на процес освоєння музичного мистецтва.

 

 

 

 

49044, м. Дніпро, вул. Ливарна, 10

dkdpua@gmail.com 

+38 (056) 720-92-77, +38 (056) 720-92-78

Принципи навчання

 • Забезпечення умов для отримання початкової музичної освіти дітей з творчими особливостями;
 • Формування системи музичних знань учня як форми втілення музичної діяльності;
 • Розвиток вміння застосовувати отримані знання в процесі вирішення творчих завдань;
 • Формування стійкого інтересу учня до музичної діяльності;
 • Виховання творчої дисципліни та музичного інтелекту;
 • Безперервність творчого процесу

Фотогалерея