Минулі

Загальне фортепіано

2017-02-18 14:00:00

Вісімнадцятого лютого Дніпровська Центральна міська бібліотека гостинно приймала виконавців та слухачів у затишному та привітному залі. Ініціатором концерту була ПК “Загальне фортепіано. Факультет” (голова Капітонова В.Є.). Викладачі та студенти з зацікавленістю підготували програму, яка складалась з творів композиторів різних епох та багатьох стильових напрямків. У натхненних виступах проявились не тільки рівень технічної підготовки та художнього смаку виконавців, а перш за все, широкий діапазон музичного мислення та бажання оволодіти розмаїттям нюансів своєї професії. Студенти різних спеціалізацій продемонстрували любов та повагу до одного з самих універсальних музичних інструментів – фортепіано. Вела концерт Капітонова Катерина.

Емоційним сольним виконавством та піаністичною зрілістю захопили публіку Коваль Світлана (кл. викл. Старовойтової С.Д.), Жирна Оксана (кл. викл. Жукової О.М.). Колоритно прозвучали сольні твори у виконанні Ревуцького Анатолія та Мірошкіна Артура (кл. викл. Денисової Л.О.). З теплим сольним привітанням звернулись до публіки також Лозовська Анна і Морозов Антон (кл. викл. Грузіної Н.М.) та Москальов Богдан (кл. викл. Жукової О.М.).

Яскравою прикрасою концерту стали інструментальні та вокальні твори у супроводі фортепіано. Студентські дуети з професійним захопленням та творчим піднесенням порадували аудиторію вдячних слухачів своїм виконанням. Справжнім художнім подарунком стали виступи у якості концертмейстерів Озерової Кристини (кл. викл. Грузіної Н.М.), Миколайчук Надії (кл. викл. Іванової І.М.), Шевчук Анастасії (кл. викл. Капітонової В.Є.), Різниченка Кирила (кл. викл. Царик В.М.) та Старостіна В’ячеслава (кл. викл. Капітонової В.Є.), а також їх солістів – Батиря Гліба (скрипка), Озерової Кристини (скрипка), Ващенка Олександра (академічний вокал), Процької Людмили (флейта), Медіної Анастасії (естрадний вокал).

Виконавство є метою музичного навчання. І коли бажання музикантів відтворити у звучанні чарівність музичних творів знаходить зацікавлену аудиторію, яка з теплотою сприймає ці бажання, з радістю очікує на спілкування з прекрасним, — народжуються високі людські почуття і світ стає кращим.