Минулі

Ми – глінківці

2018-04-21 19:00:00

Так швидко плине час, його неможливо зупинити… 120 років існує музична освіта на Дніпропетровщині. І вона тісно пов′язана з формуванням і розвитком нашого навчального закладу. Історія його складна і багатогранна. Перші музичні класи в м. Катеринославі були відкриті у 1898 році. А з 1901 р. почало діяти музичне училище. Нині у цих стінах функціонують три структурні підрозділи: музична школа, музичний коледж та музичний факультет. Увесь навчальний комплекс отримав статусну назву консерваторії, а з 2016 р. — Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки.

Концерт, що був проведений 21 лютого в рамках проекту «Клуб школяра», мав назву «Ми – глінківці». І це не просто так. Ім′я видатного композитора Михайла Івановича Глінки було присвоєно Дніпропетровському музичному училищу 70 років тому, у далекому 1948 році, на честь 50-річного ювілею.

Ми – глінківці! Як гордо це звучить! Це звання зобов′язує тримати високу професійну планку дніпропетровської музичної освіти, яка завжди вирізнялась глибиною. Наші вихованці — Тетяна Шишлянкова (кл. викл. Ю.В.Житної), Ангеліна Кизь (кл. викл. Ю.М.Худієнко), Яна Злуніцина (кл. викл. Д.В.Жарікова), Діана Руденко (кл. викл. О.С.Зернаєвої), Іван Кучерін (кл. викл. А.С.Лишака) продовжують кращі традиції попередніх поколінь.

Випускники Дніпропетровської академії музики — це кваліфіковані спеціалісти високого рівня. Кращі з них не спішать покидати стіни навчального закладу. Перспективні молоді випускники стають викладачами, одним з яких є Римма Литвиненко. Вона створила один з кращих колективів нашої музичної школи – духовий оркестр, який в ці дні святкує своє 5-річчя. Закохавши дітей у оркестрову гру, вона впевнено веде їх за собою у прекрасний світ музики. Виконання цілої концертної програми оркестром справило яскраве враження на слухацьку аудиторію, яка складалася з учнів – старшокласників ЗОСШ м. Дніпра.

Ми глінківці! І ми цим пишаємось! Наша творчість не залишила байдужих в залі. Сьогодні Дніпропетровська академія музики ім. М. Глінки примножує багаті творчі традиції, йде в ногу з часом та активно розвивається. Двері академії завжди відкриті для всіх шанувальників музичного мистецтва. Ми раді бачити гостей у концертних залах. А тих, хто вирішив обрати музику своєю професією, запрошуємо приєднатись до великої сім’ї глінківців!