Колективи

Симфонічний оркестр Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки

Хор Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки

Художній керівник та диригент – Юлія Іванова , хормейстер – Тарас Хмилюк

Духовий оркестр Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки

Художній керівник та диригент – Ігор Грузін

Духовий оркестр музичного училища Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки

Керівник та диригент – Рима Литвиненко

Камерний оркестр Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки

Керівник та диригент – Марія Ємець

Оркестр народних інструментів Дніпропетровської академії музики
ім. М. Глінки

Керівник та диригент – Вікторія Кікас

Оркестр народних інструментів музичного училища Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки

Керівник та диригент – Марія Кулінич

Ансамбль народних інструментів «Козачок»

Художній керівник та диригент – лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Володимир Красношлик

Капела бандуристів «Чарівниці»

Керівники капели - заслужений працівник культури України Світлана Овчарова та лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Марина Березуцька

Біг-Бенд Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки

Художній керівник та диригент – лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів Юрій Паламарчук

Оперна студія Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки

Директор Оперної студії-кандидат мистецтвознавства, доцент, лауреат премії ім. Д. Яворницького Андрій Тулянцев. Режисери Оперної студії - Віра Ніколаєва, лауреат міжнародних конкурсів Маріанна Рябошлик. Диригент - Володимир Овчаров. Хормейстер - кандидат мистецтвознавства Юлія Іванова. Концертмейстери - Галина Прудченко, Людмила Рибак, Анна Персикова. Дипломні вистави - «Паяци» Р.Леонкавалло, «Богема» Дж. Пуччіні були виконані на сцені Дніпропетровського академічного театру опери та балету. Опери «Ластівка» Дж. Пуччіні та «Любовний напій» Г.Доніцетті були вперше поставлені у Дніпропетровську. Випускники Оперної студії Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки працюють у Національній опері України (Ірина Петрова), Київському національному академічному театрі оперети (Максим Козолуп), Київському академічному українському музично-драматичному театрі ім. П.Саксаганського (Юлія Порфенцова, Максим Данилов), Харківському академічному театрі музичної комедії (Наталя Деканенко), Дніпропетровському академічному театрі опери та балету (Олена Самойлова, Олександр Клименко, Тетяна Позивайло, Роман Бобкін, Денис Савченко, Ігор Воєводін, Юрій Суббот, Микола Єфименко, Поліна Мала, Вікторія Голосна), Дніпропетровському Будинку органної та камерної музики (Галина Охотнік, Тетяна Улькіна).

Квартет D'art

Маргарита Ємець

Закінчила ДМШ №7 по класу скрипки. За час навчання була учасником ансамблю “Юні Віртуози”, в його складі неодноразово здобувала перемогу в багатьох міжнародних конкурсах. Закінчила Дніпропетровську консерваторію ім. Глінки по класу альта, а також диригування. Маргарита є концертмейстером групи альтів у молодіжному симфонічному оркестрі FESTIVAL, грає у складі камерного оркестру “Времена Года” під керівництвом Дмитра Логвина. Вона також працює у Дніпропетровській філармонії, і під час гастролей з цим оркестром відвідала Іспанію та Італію.

Маргарита удостоєна іменної стипендії Л. Когана. Після закінчення консерваторії, вона продовжує роботу в цьому закладі як педагог, учасник молодіжного симфонічного оркестру FESTIVAL, учасник квартету "D_Art", а також учасник камерного оркестру “Времена Года” під керівництвом Дмитра Логвина.

Марія Ємець

Закінчила Дніпропетровську консерваторію ім. М. Глінки. Активна учасниця Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Музика без меж» як сольно, так і у складі симфонічного оркестру консерваторії. Брала участь у майстер-класах високого рівня, здобула перемогу у складі камерного дуету (м. Одеса). Приймала участь у концертах камерного оркестру “Времена Года” (під керівництвом диригента Д.Г. Логвина). Багатий досвід виконання у складі різних колективів.

У 2012 р. Марія була нагороджена стипендією ім. Гаррі Логвина. Здобула кваліфікацію викладача, концертного виконавця, артиста оркестру (ансамблю), диригента камерного оркестру. Відразу розпочала роботу у Дніпропетровській консерваторії ім М. Глінки як викладач з фаху, диригент камерного оркестру консерваторії, керівник камерного ансамблю, артист квартету, куратор.

Ольга Луценко

Початкову музичну освіту здобула у м.Севастополь, де навчалася у класі Є.К. Ходорченко, пізніше – Московському обласному музичному училищі, кл. Давида Григоряна. У 1991 році закінчила навчання в Московській консерваторії (клас проф. Т.О. Прийменко).

Того ж року почала роботу в оркестрі Дніпропетровської філармонії і незабаром зайняла місце концертмейстера групи віолончелей. Була запрошена в групу камерного оркестру «Времена Года» під керівництвом Дмитра Логвина. На даний момент Ольга є концертмейстером групи.

Веде активну концертну практику у складі камерних ансамблів.

З 2008 року – викладач класу віолончелі та квартету в Дніпропетровській консерваторії ім. М. Глінки.

Марія Обмелько

Марія закінчила Дніпропетровську консерваторію ім. М. Глінки. Ще з років навчання у музичній школі вона неодноразово ставала лауреатом регіональних конкурсів скрипалів. У старших класах грала у складі ансамблю “Чарівна скрипка” (дипломант фестивалів, конкурсів у Болгарії та Угорщині).

Протягом навчання у консерваторії, вона брала активну участь в її концертному житті: концертах класу Л.С.Брусової, фестивалі “Музика без меж” (сольно та у складі симфонічного оркестру), майстер-класах. У цей час розпочала професійну виконавську діяльність у складі камерного оркестру Будинку органної та камерної музики “Дивертисмент”. У 2013 році здобула стипендію ім. Г.Логвина. З 2012 до 2015 працювала артисткою симфонічного оркестру Дніпропетровської філармонії ім. Л.Когана.

У 2014 р., після завершення навчання у Дніпропетровській консерваторії, розпочала роботу у музичному училищі в якості викладача та ілюстратора, а також у камерному оркестрі “Времена Года” під керівництвом Дмитра Логвина.