Vivat теоретикам!

28 вересня весь теоретичний відділ було не впізнати - студенти і викладачі з сяючими очима радісно вітали один одного.

У цей день відбулося свято, що об'єднує в собі багато пам'ятних дат - наближається День вчителя, початок навчального року, щорічний День теоретика, ювілей Академії і, звичайно ж, 70-тиріччя теоретичного відділу.

Цього разу свято було проведено незвично - в теплому колі теоретичної сім'ї, студенти показали не просто виставу, а розкрилися як творчі особистості. Ми побачили, що теоретик - це не тільки клавіри і „слухові”. У наших студентах причаїлися прекрасні поети, талановиті художники, незвичайні умільці і натхненні композитори. Для багатьох, як викладачів, так і студентів, ці виступи були несподіваним відкриттям! Вони в черговий раз довели, що талановита людина талановита в усьому!

Не залишилися без уваги і викладачі. Вони взяли участь в інтелектуальних конкурсах, звичайно ж з нагородженням солодкими призами.

Особливо приємно здивувало і порадувало вітання молодих педагогів - колишніх студентів відділу. Теплі спогади, веселі ситуації і щире відео-привітання залишили яскраве враження у глядачів.

Такі заходи - давня традиція відділу, яка допомагає краще пізнати один одного і студентам, і викладачам, а також в черговий раз довести, що теоретик - це не професія, це - діагноз!