Фотоклуб

Новини фотоклубу «IMPRESSION» (2017-2018).

Ось і розпочався новий учбовий 2017-2018 рік. Знов наша Академія з радістю відкрила свої двері для нових талановитих особистостей – студентів різних спеціальностей, майбутніх диригентів, піаністів, теоретиків, майстрів-виртуозів гри на різних інструментах.

Шановні майбутні колеги, ваш фах – Музика, одначе, я вважаю, що цього, можливо, недостатньо, для розширення вашого світогляду на Мистецтво, в цілому.

Фотоклуб «IMPRESSION» існує вже сім років. До його складу входили студенти училища і консерваторії ім.. Глінки. Час навчання проходить дуже швидко, випускники, як птахи, розлітаються по світу, щоб працювати за своїм музичним фахом. Гастролі по всьому світу супроводжуються фотографіями і відео пам’ятних місць і подій. Володіючи цим мистецтвом, мистецтвом фотографії, памя’ть про це назавжди залишиться з вами.

Історія фотоклубу складається з лекцій для новачків, занять з різних тем, виставок, пленерів.

Фотоклуб відкриває свій новий учбовий рік навчання мистецтву фотографії. з лекції члена Національної спілки фотохудожників України, випускник 1982 року, з фаху «Хорове диригування», Сергій Володимирович Селезньов.

Наближається ювілей Академії музики імені М.І. Глінки. До 120-ої річниці фотоклуб планує підготувати фотовиставку, з участю керівника клубу і випускників минулих років.

Запрошуємо приєднатись до нашого творчого колективу.

Керівник фотоклубу «IMPRESSION», Сергій Селезньов.