Музичний факультет

Cтруктурний підрозділ комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровська Академія Музики ім М. Глінки» Дніпропетровської обласної ради.

Про навчання

Освітньо-професійна програма

"Музичне мистецтво"

Галузь знань 02 "Культура і мистецтво"
Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»
Освітній рівень  Бакалавр, магістр

Контингент освітнього рівня Бакалавр

 

Контингент освітнього рівня Магістр

 

Термін навчання Бакалавр/Магістр

Кваліфікація

Денна форма навчання - 209 осіб

Заочна форма навчання - 15 осіб

 

Денна форма навчання - 70 осіб

 

 

3 роки 10 місяців/1 рік 6 місяців

Бакалавр музичного мистецтва/Магістр музичного мистецтва

 

Бакалавр (денна форма навчання)

Магістр (денна форма навчання)

Наявність стипендії та інші види матеріальних заохочень студентів музичного факультету

  • Aкадемічна стипендія – звичайна, підвищена (нараховується за результатами екзаменаційної сесії згідно з рейтингом успішності)
  • Cоціальні стипендії (на підставі законів, що встановлюють державні пільги)
  • Mатеріальні допомоги (у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем)
  • Преміювання студентів (за участь та перемоги у конкурсах, активну участь у творчому житті академії)
  • Стипендія ім. Гаррі Логвіна (надається кращим студентам музичного факультету академії музики, спеціалізації «Оркестрові струнні інструменти» по класу скрипки)

Фотогалерея факультету

Склад Студентської колегії Дніпропетровської академії музики ім.М.Глінки (СКАМ) 2020-2021 н.р.

2.Архипов Олександр

Заступник Голови СКАМ – Архипов Олександр

1. Устименко Олег

Голова СКАМ – Устименко Олег
3. Молдован Анастасія

Голова науково-просвітницького товариства Art*Area – Молдован Анастасія

5. Сідак Анастасія

Голова сектора PR та медіа – Сідак Анастасія

4. Коніка Софія

Медіа –директор – Коніка Софія

7. Скрипченко Марк

Голова сектору культурно-масових заходів – Скрипченко Марк

6. Швидка Тетяна

Голова сектору волонтерського руху – Швидка Тетяна

9. Риндін Даніїл

Голова житлово-господарського сектору (гуртожиток) – Риндін Даніїл

8. Самойленко Станіслав

Голова спортивного сектору – Самойленко Станіслав

10.Спіріна Маргарита

Секретар СКАМ – Спіріна Маргарита