Концерт камерного оркестру

11 лютого 2017 року відбувся концерт студентського камерного оркестру Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки під орудою Марії Володимирівни Ємець. Програма музичного вечора вирізнялась різноманіттям тембрів сколюючих інструментів, а відтак і безмежною палітрою почуттів, характерів та, що є логічним до вищеозначеного, високою якістю виконання.

У концерті прозвучали Концерт для гобоя с-moll Д. Чімароза, у виконанні О. Мірошника; Анданте для скрипки Ш. Беріо, у виконанні Н. Сніжко; Концерт G-dur для 2-х альтів Г. Телемана, солісти І. Бєлов та В. Козюра; Два танці К. Дебюссі для арфи, солістка К. Голуб; Адажіо для віолончелі В. Баргіля, у виконанні О. Кобченко, мініатюрний концерт для фортепіано А. Роулі, солістка, ще доволі юна виконавиця Г. Комісарова, а також суто оркестрові твори – Серенада для струнних Е. Елгара, сюїта „Капріолˮ П. Орлока та ін.

Мимоволі пригадуються геніальні слова Жоржа Санда: Сфера музик – душевні хвилювання. Мета музики – давати життя цим хвилюванням та й саме музика надихається намиˮ. Саме такими хвилюваннями були пронизані найтонші струни душі кожного зі слухачів. Дійсно, музика – універсальна мова людства. Концерт дав безмежну радість у кожну мить, підхоплену крилами високого мистецтва музики.

Маргарита Ємець,
викладач кафедри „Оркестрові інструментиˮ