Студентське життя

  • Наш час
  • Наш гуртожиток
  • Наше натхнення

На час вступних іспитів в період з 18.07.2016р. абітурієнти забезпечуються місцем у гуртожитку. Дозволяється заселення одного супроводжуючого. Консультація за номером: 097-40-48-095 Анастасія Сергіївна

Гімн гуртожитоку
Правила проживання студент 2013

На цій сторінці ми будемо знайомити гостей сайту з творчими роботами студентів Дніпропетровської академії музики ім.М.Глінки

Малиновська Олена

Вітаємо Лауреата щорічного конкурсу Студент року Малиновську Олену (І курс, спеціалізація "Фортепіано") з заслуженою нагородою!!!

Овчаренко Олександра

Талановиті роботи Овчаренко Олександри студентки ІІ курсу спеціалізації „Оркестрові духові та ударні інструменти” Петрикі́вський ро́зпис, або «петрикі́вка» — українське декоративно-орнаментальне народне малярство, яке сформувалося на Дніпропетровщині в селищі Петриківка, звідки й походить назва цього виду мистецтва.

Ксенія Некрасса

Їй 16 років і вона навчається на І курсі спеціалізації „Фортепіано”. Ксенія Некрасса є автором цих чудових картин. Ксенія, як бачимо, підтверджує крилату фразу про те що, талановита людина талановита в усьому!

Катерина Дьоміна

Катерина Дьоміна, студентка І курсу спеціалізації „Оркестрові струнні інструменти” почала складати вірші з 11 років. Звичайно ж натхнення для віршів ця весела тендітна дівчина знаходить у музиці та коханні.

Анна Міщенко

Виступ автора

Роботи Калиновської Дар’ї, студентки спеціалізації „Фортепіано”

Пропонуємо прослухати нову пісню, автором музики та слів є Ігор Тоічкін, студент спеціалізації „Спів”

Роботи Карпенко Анастасії, студентки ІІІ курсу, спеціалізація „Спів”.